Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALARETI SN 100 BUC/PG
- Număr anunț
- DA20852250
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Ocnita (CUI 29144233)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 34941000-5 · Sine si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,58 RON
- Valoare atribuită
- 184,58 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 08:12
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,58 RON
din 184,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro