Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii privind dansul si reprezentatiile (

Număr anunț
DA20848678
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
FERARU N. IONUT (CUI 39579090)
Cod CPV
92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
16.07.2018 13:18
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.