Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa saltea din piele ecologica pentru CIA Catcau
- Număr anunț
- DA21049236
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.250 RON
- Valoare atribuită
- 7.250 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 11:45
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.250 RON
din 7.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro