Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaune plastic Sole Capucino

Număr anunț
DA21048367
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.018 RON
Valoare atribuită
3.018 RON
Data publicării
22.08.2018 11:00
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.018 RON

din 3.018 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.