Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat

AER COND INVERTER PAXTON 18000BTU

Număr anunț
DA21046591
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV VICTORIA CUMPANA (CUI 37103536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.207,08 RON
Valoare atribuită
1.854,69 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
22.08.2018 09:29
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.854,69 RON

din 2.207,08 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 352,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.