Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare alte mat

Număr anunț
DA21044711
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA IALOMITA (CUI 4364829)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756 RON
Valoare atribuită
756 RON
Data publicării
21.08.2018 15:53
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756 RON

din 756 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.