Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou afisaj pluta 60*90 profil aluminiu

Număr anunț
DA20847168
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,19 RON
Valoare atribuită
62,19 RON
Data publicării
16.07.2018 11:55
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,19 RON

din 62,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.