Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CADASTRU IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL DE CADASTRU SI CARTE FUNCIARA
- Număr anunț
- DA20843153
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare Calarasi (CUI 3796870)
- Furnizor / câștigător
- TEA INVEST SRL (CUI RO23271211)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.350 RON
- Valoare finală
- 36.350 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 16:51
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.