Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AER CONDITIONAT PORTABIL 12000 BTU CP-35H3A
- Număr anunț
- DA20857748
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.788,30 RON
- Valoare atribuită
- 20.788,30 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 13:19
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.788,30 RON
din 20.788,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro