Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE DETERGENT SI CEARA
- Număr anunț
- DA20854943
- Autoritate contractantă
- PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
- Furnizor / câștigător
- JETPOINT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO34013870)
- Cod CPV
- 39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.732 RON
- Valoare atribuită
- 6.732 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 10:52
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.732 RON
din 6.732 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro