Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RAME PENTRU LUCRARI DE ARTA

Număr anunț
DA20854086
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura si Arta al Judetului Salaj (CUI 27471271)
Furnizor / câștigător
DHI (CUI RO15019206)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,54 RON
Valoare atribuită
1.512,54 RON
Data publicării
17.07.2018 10:09
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,54 RON

din 1.512,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.