Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu pulverizare aeriana pentru fertilizari si tratamente

Număr anunț
DA20853790
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
AERO WEST SRL (CUI RO12746056)
Cod CPV
60441000-1 · Servicii de pulverizare aeriana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.500 RON
Valoare atribuită
77.500 RON
Data publicării
17.07.2018 09:54
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.500 RON

din 77.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.