Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elastice 70mm 100g/punga ;Cod RTC WI408
- Număr anunț
- DA21051491
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA CLUJ (CUI 24714619)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 44425100-6 · Inele elastice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,32 RON
- Valoare atribuită
- 19,32 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:49
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,32 RON
din 19,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro