Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC CHX 30 EU

Număr anunț
DA21051668
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,35 RON
Valoare atribuită
244,35 RON
Data publicării
22.08.2018 13:58
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,35 RON

din 244,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.