Ofertă acceptată
Cumpărare directă
suruburi m6; m8*16
- Număr anunț
- DA21050856
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
- Cod CPV
- 44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,50 RON
- Valoare atribuită
- 242,50 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:12
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
242,50 RON
din 242,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro