Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membrane filtrante

Număr anunț
DA20850204
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
16.07.2018 14:43
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.