Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe

Număr anunț
DA20849138
Autoritate contractantă
Comuna Sapânta (CUI 3695107)
Furnizor / câștigător
FEREASTRA NICOMI S.R.L. (CUI RO32846378)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.848,20 RON
Valoare atribuită
22.848,20 RON
Data publicării
16.07.2018 13:42
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.848,20 RON

din 22.848,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.