Ofertă acceptată Cumpărare directă

265 Cheie dinamometrica industriala 3/4" 200-800Nm, Unior

Număr anunț
DA21050084
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048,99 RON
Valoare atribuită
2.048,99 RON
Data publicării
22.08.2018 12:28
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048,99 RON

din 2.048,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.