Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aparat de sudura electrofuziune Elektra
- Număr anunț
- DA20835776
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 07:53
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro