Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comuna Valea Rimnicului
- Număr anunț
- DA21042539
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Ramnicului (CUI 3662703)
- Furnizor / câștigător
- NOZIECO TRADE SRL (CUI RO29315694)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.000 RON
- Valoare atribuită
- 235.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 13:35
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235.000 RON
din 235.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro