Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatat sobe si cosuri de fum

Număr anunț
DA21040474
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IORGU VÎRNAV LITEANU" LITENI (CUI 14079609)
Furnizor / câștigător
IULI-MIHA SRL (CUI 20986246)
Cod CPV
45262000-1 · Lucrari speciale de constructii, altele decat lucrarile de acoperire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.242 RON
Valoare atribuită
8.242 RON
Data publicării
21.08.2018 11:44
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 17:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.242 RON

din 8.242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.