Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, coserit si de alte echipamente electrice
- Număr anunț
- DA21042763
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- DOMUSTHERM SRL (CUI 15305267)
- Cod CPV
- 50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 13:47
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro