Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere

Număr anunț
DA21049914
Autoritate contractantă
COMUNA DEVESEL (PRIMARIA COMUNEI DEVESEL MEHEDINTI) (CUI 7643534)
Furnizor / câștigător
ECOSAL DROBETA SRL (CUI RO31156876)
Cod CPV
90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
22.08.2018 12:19
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.