Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE HORN
- Număr anunț
- DA20851821
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADAM MULLER GUTTENBRUNN ZABRANI (CUI 29049967)
- Furnizor / câștigător
- ALFA EPSYLON TASOS SRL (CUI 28577492)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.450 RON
- Valoare atribuită
- 15.450 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 17:47
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 17:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.450 RON
din 15.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro