Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE SI MODERNIZARE CAMIN CULTURAL

Număr anunț
DA20849401
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
COMPLEX PAIU & COMPANIA SRL (CUI 24081126)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.806 RON
Valoare atribuită
72.806 RON
Data publicării
16.07.2018 13:57
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.806 RON

din 72.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.