Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotari echipamente si instalatii pentru interventii incendii

Număr anunț
DA21047086
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
FALSTING SRL (CUI RO13264934)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.777,50 RON
Valoare atribuită
4.777,50 RON
Data publicării
22.08.2018 09:54
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.777,50 RON

din 4.777,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.