Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE - Dacia Duster B 08 DRF - Ref.nr.MBR_DSI 18808/02.07.2018

Număr anunț
DA20853222
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTING SRL (CUI RO29596018)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.258,34 RON
Valoare atribuită
1.258,34 RON
Data publicării
17.07.2018 09:24
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.258,34 RON

din 1.258,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.