Ofertă acceptată Cumpărare directă

DJI Phantom 4 PRO + Kit accesorii fotografiere, filmare

Număr anunț
DA20852571
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
Furnizor / câștigător
OPTIMUS MEDIA S.R.L. (CUI RO19032232)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.800 RON
Valoare atribuită
24.800 RON
Data publicării
17.07.2018 08:38
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.800 RON

din 24.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.