Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOFERASTRAU STIHL

Număr anunț
DA20850032
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOSLAVELE (PRIMARIA COMUNEI DRAGOSLAVELE) (CUI 4122442)
Furnizor / câștigător
SENSOTECH S.R.L. (CUI RO22602880)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,80 RON
Valoare atribuită
145,80 RON
Data publicării
16.07.2018 14:33
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,80 RON

din 145,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.