Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV DE REPARATII LA AUTO BV 23 PMS si INTR LA BV13PMS

Număr anunț
DA20849406
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
AUTOKOV SRL (CUI RO11735849)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933,42 RON
Valoare atribuită
1.933,42 RON
Data publicării
16.07.2018 13:57
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,42 RON

din 1.933,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.