Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport aerian.Bilet de avion Cluj-Bruxelles si retur, Budapesta Bruxelles si retur

Număr anunț
DA21040936
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
WENS TOUR SRL (CUI RO9219790)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.733,20 RON
Valoare atribuită
2.733,20 RON
Data publicării
21.08.2018 12:07
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.733,20 RON

din 2.733,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.