Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii furtune hidraulice
- Număr anunț
- DA20839423
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- EURO SERVICE S.S.I. SRL (CUI 17896615)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,32 RON
- Valoare atribuită
- 298,32 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 11:35
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298,32 RON
din 298,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro