Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat
CABANOS ATM
- Număr anunț
- DA20853219
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 15131130-5 · Carnati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,30 RON
- Valoare atribuită
- 214,20 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 09:23
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,20 RON
din 216,30 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.