Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie de securitate la incendiu

Număr anunț
DA21047265
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
SILBO SOFT SRL-D (CUI 34701071)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.900 RON
Valoare atribuită
17.900 RON
Data publicării
22.08.2018 10:03
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.900 RON

din 17.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.