Atribuită Cumpărare directă

Joc de societate MONOPOLY Cheaters RO E1871, 8 ani+, 2-6 jucatori

Număr anunț
DA35212076
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
37524400-1 · Jocuri cooperative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
156,98 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,98 RON