Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Organizare eveniment 25 persoane
- Număr anunț
- DA20851446
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
- Furnizor / câștigător
- SUNMEDAIR TRAVEL & TOURISM SERVICES SRL (CUI RO13683142)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.580 RON
- Valoare atribuită
- 45.580 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 16:04
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.580 RON
din 45.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro