Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire
- Număr anunț
- DA20850318
- Autoritate contractantă
- Primaria Ruginoasa (CUI 15707914)
- Furnizor / câștigător
- ANDALEX TRANSCOM SRL (CUI RO16395071)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,33 RON
- Valoare atribuită
- 103,33 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 14:50
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,33 RON
din 103,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro