Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chitanta A6 3 ex 50 set/bloc

Număr anunț
DA20850168
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,50 RON
Valoare atribuită
349,50 RON
Data publicării
16.07.2018 14:41
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,50 RON

din 349,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.