Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare
- Număr anunț
- DA20857364
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 12:57
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro