Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEGUME SI FRUCTE
- Număr anunț
- DA21050439
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,04 RON
- Valoare atribuită
- 139,04 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 12:48
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,04 RON
din 139,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro