Ofertă acceptată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA21050540
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865,84 RON
Valoare atribuită
3.865,84 RON
Data publicării
22.08.2018 12:53
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.865,84 RON

din 3.865,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.