Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract servicii de deratizare

Număr anunț
DA21047405
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.712 RON
Valoare atribuită
82.712 RON
Data publicării
22.08.2018 10:11
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.712 RON

din 82.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.