Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OCTANATE 50UI/ML X 10ML (FACTOR VIII DE COAGULARE UMAN)
- Număr anunț
- DA21058744
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33141530-4 · Coagulanti sanguini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.306,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.433,40 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 12:33
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.433,40 RON
din 11.306,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro