Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
reactivi
- Număr anunț
- DA21055546
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.340 RON
- Valoare atribuită
- 12.173,79 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2018 09:46
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.173,79 RON
din 12.340 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 166,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.