Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru antibacterian pentru spirometre MIR SPIROLAB III

Număr anunț
DA21055095
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
23.08.2018 09:17
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.