Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub de dren redon tub ventral Tuburi dren drenaj abdominal ch10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30-32-36
- Număr anunț
- DA21054190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,40 RON
- Valoare atribuită
- 230,40 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 06:06
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,40 RON
din 230,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro