Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet electrice conform tabel
- Număr anunț
- DA21053483
- Autoritate contractantă
- ENET S.A. (CUI RO8123890)
- Furnizor / câștigător
- LECOM SRL (CUI RO24271783)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,96 RON
- Valoare atribuită
- 665,96 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 15:41
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,96 RON
din 665,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro