Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLE CASA MARCAT TERMICE 28 MM X 18 M SET 10 BUC/SET

Număr anunț
DA21052901
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47 RON
Valoare atribuită
47 RON
Data publicării
22.08.2018 15:04
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47 RON

din 47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.