Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMUTATOR CU CAME 32A

Număr anunț
DA21052760
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,83 RON
Valoare atribuită
79,83 RON
Data publicării
22.08.2018 14:56
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,83 RON

din 79,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.