Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari de restaurare monument memorial

Număr anunț
DA21050186
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
LARENO-FA SRL (CUI RO13778854)
Cod CPV
45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.071,94 RON
Valoare atribuită
21.071,94 RON
Data publicării
22.08.2018 12:34
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.071,94 RON

din 21.071,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.